Camii Nakışı

Camiilerimiz ülkemizin en değerli ibaadethanerleridir. Bir mimari eserde cami, türbe, mescit, saray, kasır, köşk, yalı vb. gibi yapıların kubbelerini, tavanlarını ve iç duvarlarını sıva, ahşap, bez, taş, deri gibi elemanlar üzerine renkli boyalar, kabartma ve bazen de altın varak kullanılarak ince uzun kıllı kalem tabir edilen fırçalarla yapılan süsleme sanatına denir. Bu tezyinatı yapan kişiye de kalemkâr denir.

Revak Tezyinat daima hızlı, kaliteli ve güvenli hizmetlerini sunmaktadır. Gerek bireysel gerekse kurumsal faaliyet alanlarında hizmet veren firmamız sizlere en iyi eserleri sunmayı daima benimsemiştir.

Kaliteli ekibi ve Türkiye´nin hemen hemen her köşesinde yapmış olduğu eserleri ile sizlere ulaşan firmamızın bulunduğunuz web sitesinden detaylı bilgi ve projeleri inceleyebilirsiniz. Bir mimari eserde cami, türbe, mescid, saray, kasır, köşk, yalı v.b. gibi yapıların kubbelerini, tavanlarını ve iç duvarlarını sıva, ahşap, bez, taş, deri gibi elemanlar üzerine renkli boyalar, kabartma ve bazende altın varak kullanılarak ince uzun kıllı kalem tabir edilen fırçalarla yapılan süsleme sanatı işleriniz için bizi arayınız.. 

Camii Süsleme konusunda profesyonel kadromuz ile tüm TÜRKİYE´ye hizmet vermekteyiz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.